DEZISAN PRO-SPORT Spray 0,5 l

DEZISAN PRO-SPORT Spray 0,5 l

190 Kč157 Kč bez DPH

NovinkaAkceDoporučujeme

Popis produktu

Dezisan pro Sport sprej
Efektivní odstranění zápachu ze sportovních potřeb a obuvi

Tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro odstranění zápachu a rychlou dezinfekci obuvi, sportovní obuvi, sportovních chráničů, rukavic, helem, bruslí, lyžařských a golfových bot a dalších sportovních potřeb. Účinně odstraňuje veškerý organický zápach. Dezisan Pro Sport sprej je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoliv ošetřované materiály (kůže, koženka, dřevo, plast, guma, textilie, prémiové materiály typu Goratex,…)

Lze použít i na prádlo vkládané do pračky, kdy se projeví i vedlejší efekt a DEZISAN účinně odstraní i případný zápach z pračky.

Vlastnosti:

Dezisan Pro Sport sprej je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály, je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny.

Použití:

Dezisan pro Sport sprej nastříkejte na čištěnou plochu. Sprej po aplikaci nestírejte, nechte jej působit až do zaschnutí. V případě použití na kožené sportovní potřeby je třeba vzhledem k nízké savosti kožených materiálů pro dosažení žádoucího efektu použít Dezisan pro Sport koncentrát, ten nalít do vhodné nádoby a kožené doplňky do koncentrátu ponořit.

Pro zajištění funkčnosti přípravku Dezisan pro Sport je třeba ošetření sportovních potřeb opakovat. Frekvence opakování závisí na četnosti použití, obvykle je třeba ošetření s pomocí přípravku Dezisan pro Sport opakovat každých 20 dní.

Dezisan Pro Sport se neředí a používá se v dodané koncentraci.